24. 8. 2012

6. den – napiš 30 zajímavých informací o sobě


Ne, nebojte, ještě umím počítat... pátý den jsem přeskočila úmyslně, protože jeho téma znělo "okamžik, kdy si přemýšlel/a o sebevraždě", a to je pro mne téma bezpředmětné, protože prostě takový okamžik nikdy nenastal. Mám se docela ráda a problémy se dají řešit jinak než skokem z mostu. Takže dnešním tématem bude 30 zajímavých informací a jsem zvědavá jestli vůbec tolik zajímavých informací o sobě vymyslím... 1. O lolitu se zajímám již přes sedm let. Aktivně ji nosím šest let a ještě mě to nepustilo. Ačkoliv se můj šatník několikrát velmi razantně změnil. A stále se mění. Co se lolity týče ve více elegantní a více viktoriánský. A díky Haru začínám propadat britské street fashion...
 2. Ráda jím a ráda vařím. Nesnáším ale vymýšlení, co se vařit bude. 
 3. Miluju sýry. Můžete mi klidně místo čokolády koupit kus čedaru...
 4. Mám příšerný a nepochopitelný písemný i ústní projev a nevím co s tím... Divím se, že tyhle bláboly vůbec někdo čte...
 5. Vážně nemám ráda film Titanik.
 6. Hrozně často se cpu nějakými prášky nebo alespoň hrstí různých vitamínů. Ne úplně dobrovolně.
 7. Nutně bych se potřebovala přestěhovat, abych si mohla zařídit nějaké to svoje místo, kdy bych měla třeba i stůl ne jenom postel.
 8. Pokud mám to štěstí, že vycestuji do zahraničí, vždycky domů vozím nějaké tamní sladkosti na ochutnávku.
 9. Asi osm let jsem se učila německy ale jelikož němčinu nikde nepoužívám spadla jsem na úroveň začátečníka, což mě štve ale nemám na to, abych pořád chodila na kurz a úroveň udržovala.
 10. Loni jsem byla pozvána do fotoagentury v Plzni ale nebyla jsem ještě schopná zařídit si book abych tam mohla jako modelka začít, ačkoliv mi ho KK už několikrát chtěla udělat. Rozhodně by mě modélečkování bavilo a ještě bych sem tam dostala nějaké penízky navíc.
 11. Jsem velmi trpělivá. Ale můj pohár taky není bezedný.
 12. Jsem velmi rozpolcená osobnost. Mám ráda věci, které se vzájemně vylučují. A tenhle fakt mi dost leze do peněz... xD 
 13. Nic si nepamatuju... pokud nějaké vědomosti/znalosti/fakty whatever nepoužiju alespoň jednou za týden můj mozek je prostě vytěsní. Takže jsem neustále velmi free dutohlav šťastný jen do momentu, kdy mi někdo nějakou tuhle zapomenutou věc omlátí o hlavu.
 14. Asi do 14 let jsem hrozně nerada četla. Teď se to snažím dohnat.
 15. Jsem taková ta typická dáma v nesnázích. Z nebezpečí bych se uměla leda vymluvit díky své flegmatičnosti, cynismu a sarkasmu. Ale chtěla bych umět šermovat a střílet z luku...
 16. Chtěla bych, aby ČR byla království.
 17. Jsem dvakrát zapitá. Sestra v porodnici taťkovi řekla, že jsem syn a mamka pak musela na tátu z okna křičet, že jsem holka. :D A jsem typická tatínkova holčička.
 18. Myslela jsem si, že Lolita centrála bude mít větší ohlas a pořád mě mrzí, že si každý radši kope jen na svém písečku. O spoustě skvělých českých lolit mám sotva povědomí. 
 19. Co se reálií týče nemám vůbec žádný přehled občas se za to docela stydím. Ale říkám si, že kromě oslňování přátel a vědomostních soutěží jsou mi tyhle informace stejně k ničemu.
 20. Mám ráda les a moře... že by vsugerované elfství?
 21. Od října budu chodit do Centrum tance, učit se tančit Bollywood.
 22. Chtěla bych být známější ale nejsem v ničem dostatečně dobrá...
 23. Jsem nesoutěživý typ. Naprosto. Je mi úplně jedno kdo vyhraje, hlavě že je u hraní zábava. Nesnáším v tomhle směru hecování. Odmítám se zabít jenom proto, aby míč neupadl na zem... a ne nebudu si vypočítávat pravděpodobnosti příchodu nějakých karet do hry, abych si podle toho mohla vymyslet strategii.
 24. Nemám ráda americký humor. Na můj vkus je moc trapný. Raději mám ten britský nebo japonský.
 25. Mám závislost na cukru, málokdy se překonám a nedám si alespoň jednou za den něco sladkého.
 26. Málokdy vím, co se děje ve světě (tedy svět včetně ČR). Nesleduju žádné zprávy ani nečtu noviny. Nezajímá mě to a předpokládám, že až začne invaze mimozemšťanů nebo zombie apokalypsa, že mi to můj muž řekne.
 27. V hlavě si odškrtávám seznam míst, kde všude jsem měla sex. :D
 28. Do 17(18) jsem neměla přítele ani jsem se s nikým nelíbala... a neměla jsem z toho depresi ani jsem to nijak neřešila. Jsem toho názoru, že muž si vás najde sám a vztah vyplyne z nějaké situace. Nikdy jsem nikoho nebalila a doteď pořádně nechápu, co je flirtování. 
 29. Chtěla bych psát blog napůl anglicky... ale je to spíš zbytečný a moje angličtina je děsná... -_-
 30. Když jdu do čajovny dávám si tak z 99% masalu. Mám ale ráda prakticky jakékoliv zelené a bílé čaje.


4 komentáře:

 1. já strašně miluju tyhle random informace o lidech :)) super žes to sepsala. třeba jsem vůbec nevěděla, že nemáš ráda Titanic XD

  OdpovědětVymazat
 2. Je zajímavý, jak se přes tyhle 'blbosti' člověk dozví, kolik toho vlastně máme společného. :D (5, 14, 25, 26 - já doufám, že mi to řekne Twitter XD) A taky se mi moc líbí ta 1!! ;D

  OdpovědětVymazat
 3. Aj mňa prekvapilo, v koľkých bodoch som sa sama našla :)

  OdpovědětVymazat
 4. taky tyhle randomnosti hrozně ráda čtu :)

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...